Skip to content Skip to footer

Yönetim

Farklı projelerinizi veya bütünleşik çoklu hizmetler veren projelerinizdeki otel, rezidans, ofis, restoranlar ve ticari alanlarınızı ustalıkla yönetiyoruz.

Konseptinizi oluştururken ortaklaşa bir anlayışla vizyonunuzu en iyi şekilde hayata geçirmek için tasarımcılarınız, proje yöneticileriniz, satış ve pazarlama ekibinizle birlikte çalışarak, üstün kaliteyi birçok alanda hizmetinize sunuyoruz.

Manchise

İşletmelerinizin başlangıcından yükselişine kadar olan dönemde yüksek verimlilikle çalışarak sizin için güvenilir iş ortamları yaratıyoruz.

Ayrıca başlangıç aşamasının ardından, isteğiniz doğrultusunda Manchise servisimizde işletmenizin birçok fonksiyonunu yönetmeye sizin için devam ediyoruz.

Manchise servisimizle birlikte projenizde tam kontrol ve maksimum verimi sağlayın.

Franchise

Helis Hospitality kapsamlı olarak bir kuruluşu yönetme konusunda size tam da aradığınız hizmeti sunar.

Pazarlama ve operasyon desteğinin yanı sıra, etkin konaklama yönetimi hizmetleriyle performans odaklı markalar yaratmanın imkanını sağlıyor.

İş ortaklarımızın verimli iş süreci geçirmesi için en yüksek çabayı kararlılıkla sergiliyoruz.

Danışmanlık

Markalaşma ve büyüme sürecinde, üst düzey hizmet ve kalite ile izleyeceğiniz yolun inşasında, sizlere kılavuz ve yol arkadaşı oluyoruz.

Küçük ya da büyük ölçekli fark etmeksizin, tüm ayrıntılarıyla düşünülmüş organizasyon ve planlamalar ile kuruluşunuz için kişiselleştirilmiş deneyimleri yaşayın.

Deneyiminizi özel, sorunsuz ve zenginleştirici kılmanın tüm yollarını biliyor ve iş ortaklarımız ile paylaşıyoruz.

Dış Kaynak Hizmetleri

Bağımsız oteller, orta ve küçük ölçekli işletmeler için uzman ekibimizle yönetim şeması, kadro oluşturma, yetişmiş personel, personel eğitimi, uzman denetimi, günlük iş akışı gibi birçok konuda çözüm ortağınız oluyoruz.

Marka Konumlandırma

Oluşum ve gelişim süreçlerinde, etkili, sistematik ve doğru iletişim stratejiler ile kuruluşun kimlik kazanımına destek oluyoruz.Mükemmelliği sunmaya kendini adamış ekibimiz, projelerinizde esnek ve etkili yönetim anlayışı ile sizleri markalaşma sürecinde başarıya ulaştırıyor.